×
 • Lajme
 • Lajme

  KQZ publikon raportet financiare të partive politike për vitin 2021

  Reporteri
  24 Tetor 2022 | 14:49

  Komisioni Qendror i Zgjedhjeve publikoi raportet e paaudituara financiare të partive politike të vitit 2021.

  Duke pasur parasysh se ende nuk është bërë auditimi i këtyre raporteve, publikimi i tyre shoqërohet me një tekst sqarues.

  “Këto raporte financiare janë të paaudituara dhe mund të pësojnë ndryshime dhe saktësime gjatë procesit të auditimit”.

  Pas përfundimit të procesit të auditimit nga auditorët e jashtëm, raportet e audituara do të publikohen në të njëjtën hapësirë në ueb faqen e KQZ-së.

  Të gjitha raportet e paaudituara financiare të partive politike për vitin 2021 janë publikuar në ueb faqen e KQZ-së.

  Klikoni KËTU për t’i parë raportet e paaudituara financiare të partive politike për vitin 2021.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!