Një pacient arratiset nga Qendra Rehabilituese në Shtime

Një person është raportohet se ka ikur nga Qendra Rehabilituese në Shtime, shkruan Reporteri.net.


Ai është larguar nga kjo qendër dhe stafi nuk di asgjë për vendndodhjen e tij.

Lajmi është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh të policisë.

“Është raportuar se një pacient mashkull kosovar është larguar nga qendra rehabilituese dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e Policisë. /Reporteri.net