Pasi hapën kafiterinë në Prizren, shoqërohen dy persona në polici

Dy persona të dyshuar janë shoqëruar në stacionin policor në Prizren gjatë ditës së djeshme.


Siç njofton policia, të dyshuarit kanë hapur kafenenë e tyre dhe kanë penguar personat zyrtarë në kryerjen e detyrës.

“Njëri nga zyrtarët ka pësuar lëndime trupore të lehta. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.