×
 • Lajme
 • Lajme / Njoftimi

  Rrahu gruan, policia shpall në kërkim Akil Gjakovën

  Reporteri
  16 Prill 2024 | 15:28

  Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim sot Akil Gjakovën, shkruan Reporteri.net.

  I njëjti po kërkohet për veprën penale “Dhunë në familje”.

  Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

  Njoftimi:

  Kërkesë për bashkëpunim – Akil Gjakova

  Pejë, 16 prill 2024

  Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më autorizimin e Prokurorisë themelore nё Pejё, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij, lëshon: Kërkesë për bashkëpunim me qytetarët.

  Personi i kërkuar është:

  • AKIL (Luan) GJAKOVA i lindur me 04.01.1996 nё Pejë.

  I pandehuri është i kërkuar për veprën penale:

  – “Dhunё nё familje”

  Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

  Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

  – 192 dhe 080019999 (pa pagesë)
  – 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë
  – E-mail adresa: info@kosovopolice.com

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!