×
 • Lajme
 • Shqipëria

  Shqipëri: Një 80-vjeçare gjendet pa shenja jete në banesën e saj, dyshohet se është goditur me shkop druri nga burri

  Reporteri
  17 Shtator 2023 | 11:34

  Një 80-vjeçare është gjetur pa shenja jetë në banesën e saj në Përmet.

  Ka qenë mirëmbajtësja që punonte në banesën e çiftit, që gjeti trupin e pajetë dhe me shenja dhune, shkruan Top Channel.

  Nga hetimet e para, dyshohet se e moshuara është goditur me shkop druri nga bashkëshorti i saj.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!