×
 • Lajme
 • Shqipëria

  Tërmet në Shqipëri, në këtë qytet ishte epiqendra

  Reporteri
  24 Shkurt 2024 | 13:33

  Pak minuta më parë, janë ndjerë lëkundje tërmeti në Shqipëri.

  Magnituda ka qenë 3.6, teksa thellësia ka qenë 13 km.

  Epiqendra e tërmetit, ka qenë 51 km në Jug-perëndim të Elbasanit dhe 11 km në veri-lindje të Patosit.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!