×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë të Veriut

  Reporteri
  06 Mars 2023 | 10:27

  Në Mitrovicë të Veriut është raportuar se është gjetur një viktimë mashkull kosovar pa shenja jete.

  “Raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante policore dhe një ekip i emergjencës, ku nga mjeku përgjegjës është konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

  Sipas këtij njoftimi, me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!