Vetura godet një këmbësor në Fushë Kosovë

Një person është aksidentuar nga një veturë në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë.


Gazeta Online “Reporteri.net” ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet se në vend të ngjarjes tashmë kanë dalë edhe ekipi mjekësor për të ofruar ndihmën e parë dhe Policia.

Reporteri do t’iu mbajë të informuar lidhur me rastin.

/Reporteri.net