Vidhet arka e bamirësisë në Vushtrri

Persona të panjohur kanë hyrë me forcë brenda një institucioni mikrofinanciar të hënën rreth orës 04:00.


Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, ku bëhet e ditur se të njëjtit kanë hapur me forcë arkën për bamirësi dhe kanë vjedhur para të gatshme, shkruan Reporteri.net.

Policia njofton se të dyshuarit janë larguar në drejtim të paditur.

Rasti nën hetime. /Reporteri.net