52-vjeçare, por Violetë Kukaj tregon linjat e përsosura edhe në veshje sportive

Ndonëse 52-vjeçare, por Violetë Kukaj po tregon një kujdes të madh për fizikun e saj, derisa shpesh e shohim me grupe të sportistëve duke bërë aktivitete të ndryshme fizike.


Këngëtarja e cila ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, së fundmi ka treguar linjat e përsosura edhe në veshje sportive, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Violetë Kukaj ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj në Instagram, derisa shfaqet e tëra veshur me të bardha, dhe e rregulluar deri në detaj.

Kukaj së fundmi është komentuar gjatë në media sa i përket ndryshimit të madh në pamjen e saj, por që ajo nuk ka pranuar se ka kryer ndonjë operacion plastik.

Sa i përket muzikës, ajo është mjaft aktive me projekte të reja, ani pse tanimë nuk po lejohen të mbahen koncertet apo ahengjet e ndryshme./Reporteri.net/