Afërdita Paqarada shijon pushimet në Dubai, mahnit me format trupore në imazhet me bikini

Ish-Missi, Afërdita Paqarada, shquhet si një prej ikonave të bukurisë kosovare.


Ajo vazhdon të mbetet tërheqëse dhe në top formë edhe pas kaq vitesh, teksa është mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh Paqarada publikon fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet nga udhëtimet luksoze që zhvillon jashtë vendit.

Së fundmi, modelja e njohur ka shijuar disa ditë të mira pushimi në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Afërdita ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Ajo nuk ka hezituar të pozojë me bikini, duke vënë kështu në pah linjat e saj atraktive trupore.

Ndonëse është nënë, modelja e njohur vazhdon të ruajë vitalitetin e saj dhe të ketë një trup perfekt, të cilin e ekspozon me krenari në rrjetet sociale.