Afrona uron Bleron për ditëlindje: Je burri më i adhuruar dhe kujdesshëm

Dita e sotme është e veçantë për këngëtarin Blero.


19 korriku po shënon ditëlindjen e tij, e këtë e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij, Afrona Dika, shkruan Reporteri.net.

Blogerja ka publikuar një fotografi me Bleron, foto kjo e realizuar kur çifti u martuan, ndërsa ka shkruar fjalët më të mira për të.

“Gëzuar ditëlindjen burrit më të adhuruar, të kujdesshëm dhe zemërmirë në planet. @bleromuharremi Të dua shummm my partner, my hero, my everything❤️ PS: Jam shum krenare në ty”, ka shkruar Afrona.