Albërie Hadërgjonaj merr vaksinën kundër Covid-19: Sigurisht që do ta merrja në vendlindje, Deçan

Një pjesë e madhe e estradës shqiptare janë vaksinuar kundër Covid-19.


Edhe Albërie Hadërgjonaj ka udhëtuar drejt vendlindjes së saj për të marrë vaksinën ditën e sotme, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Këngëtarja ka publikuar një video në Instagram, teksa ka falenderuar edhe stafin mjekësor atje.

“Sigurisht vaksinën do ta merrja vetëm në vendlindje, shikoni çfarë disipline dhe çfarë pastërtie. Më vjen shumë mirë – tani dua t’i përshëndes të gjitha motrat edhe ndihmëset, mjekët, faleminderit për kontribut”, ka thënë Hadërgjonaj.

/Reporteri.net/