Almeda Abazi dhe ‘Çënar’ bëhen prindër

Aktori turk, Togahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij, modelja shqiptare, Almeda Abazi janë bërë prindër për herë të parë.


Sipas CCN turk, Almeda lindi djalin e saj në një spital privat në Stamboll të cilën çifti ia vendosën emrin, Effhan.

Foshnja e Tolgahan dhe Almeda lindi me një peshë prej 3 kilogram, 285 gram dhe 50 cm.

Të dy, edhe Almeda edhe fëmija janë me shëndet të mirë kanë bërë të ditur mjekët.