Almeda Abazi ka një falënderim të veçantë për të gjithë ata që e uruan për lindjen e vajzës

Modelja e njohur solli në jetë vajzën e saj, Alina me 8 qershor.


Dhe, natyrisht se ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe ndjekësit në rrjete sociale.

Almeda Abazi, ka shfrytëzuar profilin e saj në Instagram për të bërë një falënderim të veçantë për të gjithë ata që kanë ndarë pak nga koha e tyre për t’i shkruar një urim.

“Faleminderit të gjithë miqëve të mij dhe të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale për urimet e tyre të përzemerta. Dashuri dhe respekte për ju, ju duam”, ka shkruar modelja në postim”.

Ndryshe, ajo bashkë me aktorin Tolga u bënë për herë të dytë me lindjen e vajzës.