Ana tregon format e përkryera në të brendshme

Ana ka pozuar joshëse në të brendshme.


Ana Cheri këto ditë kur të gjithë po brengosen nëse pandemia do të zhduket apo do të mësohemi të jetojmë me të, po e kalon kohën duke realizuar foto provokative, shkruan lajmi.net.

Tani më shumë se kurrë është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram dhe me publikimin e imazheve ku tregon format trupore po merr çdo ditë e më shumë vëmendjen.

Ana e ka publikuar një foto në të brendshme dhe duket tejet provokative.

Duke pasur parasysh se ndiqet nga një numër i madh i njerëzve, nuk kanë munguar komentet e shumta pozitive, e as pëlqimet.