Anxhelina publikon videon në të cilën shfaqet e zhveshur në shtrat

Anxhelina ka provokuar keq me videon nga shtrati.


Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka publikuar një video nga shtrati në të cilën shihet e zhveshur.

Në videon e postuar ajo shihet duke bërë lëvizje provokative ndërsa në sfond dëgjohet muzika të cilën po e përcjell edhe vetë Anxhelina duke kënduar dhe lëvizur.

 

View this post on Instagram

 

U up? ??

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on


Ajo karrierën muzikore tani është duke e vazhduar jashtë vendit dhe deri tani ka arritur sukses.

Edhe me postime në Instagram nuk qëndron keq pasi këngëtarja shqiptare paraqitet shumë seksi nëpër fotot dhe videot që i poston.