Ariana Grande dhe 2Chainz publikojnë me videoklip ‘Rule dhe World’

Artistët e njohur, Ariana Grande dhe 2 Chainz, janë bërë bashkë për të sjellë një këngë të re, shkruan
Reporteri.net
“Rule the world”, është bashkëpunimi të cilin dy artistët me famë ndërkombëtare kanë sjellur për publikun.

Kënga më e re e tyre tashmë është publikuar edhe me videoklip, këtë e ka bërë të ditur edhe vet këngëtarja Ariana Grande përmes një postimi në Instagram.

View this post on Instagram

rule the world video out now ? @2chainz

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on