Arjoni i “Për’puthen” tregon pse u mbajt “peng” nga policia bashkë me të dashurën

Arjon Luli dhe Serena Sula kanë qenë të ftuar si çift në #EXPULS përballë gazetarit Ronaldo Sharka, në ekranin gjeneralist të RTV Ora.


Në #EXPULS u transmetua një video ekskluzive ku shihet që Arjon Luli dhe Serena Sula janë ndaluar nga Policia Shqiptare.

Sipas asaj që thonë të dy ata, patrulla i ka ndaluar pak ditë më parë tëk “Sheshi Wilsom” në Tiranë.

Arsyeja, sipas tyre është e gjitha për shkak të xhelozisë qe janë të famshëm, dhe janë kapur te fakti që Serena bën Twerk në makinë, fakt të cilin Serena e pranon por thotë qe nuk është e paligjshme.

Sipas Arjonit, ato janë mbajtur “peng” për më shumë se 1 orë, dhe njëri prej policëve është i famshëm, bën filma dhe ka shfrytëzuar rastin duke përdorur uniformën për inate personale.