Arta Nitaj atraktive dhe me plot stil në paraqitjen e radhës

Ajo gjithmonë di si të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve të saj.


Bëhet fjalë për Arta Nitaj e cila është mjaft aktive në rrjete sociale, ku të shumta janë postimet provokuese që ajo bën, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Reklamë

Kësaj radhe ajo ka sjell para ndjekësve dy fotografi, derisa shfaqet tejet atraktive me paraqitjet e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Ndryshe, javë më parë Nitaj u kap mat gjatë pushimeve në Dubai me një mashkull misterioz, por që ajo preferoi të mos fliste asgjë rreth këtyre fotografive.

Për jetën e saj private, që nga lidhja e dashurisë me djalin e ish-presidentit Thaçi, Endritin, ajo nuk ka zbuluar më ndonjë histori tjetër para publikut./Reporteri.net/