Arta Nitaj nuk ndalet së provokuari, pozon pa sytjena

Ish-aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj, vazhdon të marrë vëmendjen me pozat e saj.


Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku përsëri u bë kryqendra e mediave rozë.

Arta shfaqet pa sytjena, dhe pa dyshim kjo tërheqi vëmendjen e ndjekësve.

Kujtojmë se, Arta Nitaj është duke punuar për emisionin e saj të cilin e ka paralajmëruar më herët.