Arta Nitaj nuk ndalet, shfaqet provokuese nga palestra

Modelja e njohur, Arta Nitaj, vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuara në estradën shqiptare.


Bukuroshja brune njihet për bukurinë dhe tiparet trupore, të cilat nuk i kursen asnjëherë kur bie fjala për fansat e saj.

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo është shfaqur nga palestra, teksa shihet duke u stërvitur.

E veshur në mënyrë sportive, ajo ka theksuar linjat e bujshme trupore, ndërsa përmes dorës ajo shpalos edhe një pjesë të barkut.