Arta Nitaj tregon linjat perfekte në fustanin që i zbulon shumë

Arta Nitaj njihet si njëra ndër figurat publike më të komentuara në shtypin rozë.Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë blu.


Ky fustan i ngushtë i ka vënë në pah Artës linjat trupore, për të cilat edhe njihet.

Ndryshe, Arta Nitaj është shumë aktive në Instagram dhe shumë e afërt me ndjekëist e saj ku sjell imazhe të shumta nga jeta e saj luksoze.