Arta publikon imazhin e parë tërheqës nga pushimet

Edhe Arta Nitaj ka nisur pushimet.


Arta Nitaj si shumë të tjerë zgjodhi që në këto ditë të ngrohta të udhëtojë drejt bregdetit.

Ajo ka ndarë me ndjekësit fotografitë e para nga vendi ku po pushon, por nuk preferoi ta tregonte lokacionin.

Në foton e fundit, Arta kishte veshur një palë pantallona të shkurtët dhe një këmishë të ngushtë, duke treguar rezultatet e ushtrimeve në palestër.

Arta Nitajn kohën e fundit nuk e kemi parë aktive në ndonjë projekt, ndërsa u bë e njohur me rolin që kishte në serialin vendor “O sa mirë”.

 

View this post on Instagram

 

My vibe speaks for me ⚡️ @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on