Atdheu dhe Bora Zemani kapen ‘mat’ së bashku në Tiranë

Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora Zemanit.


Shpeshherë ai është ngacmuar dhe pyetur në lidhje me të, apo pyetja më e shpeshtë është: A je në një lidhje me Borën?

Gjë të cilën ai e ka mohuar, madje është shprehur që është i dashuruar momentalisht (pa zbuluar personin në fjalë).

Është siguruar një video nga ndjekësit ku shihen Bora dhe Atdheu së bashku. Ata ndodhen në një lokal dhe nga qëndrimi duket se janë duke debatuar.

Madje Bora duket tejet e acaruar dhe është duke i bërtitur Atdheut. Për cfarë vallë?

Nuk dihet ende se në çfarë momenti është kapur kjo video: gjatë kohës që xhirohej Përputhen apo tani vonë.

Gjithesesi kaq mjafton për të ngritur dyshime të shumta!