Atdheu nuk përmbahet, publikon tjera fotografi intime me dy vajza

Ish-protagonisti i “Për’puthen”, Atdhe Xheravina, para pak dite ka festuar ditëlindjen e tij.


Mirëpo, me sa duket festa është ende duke vazhduar dhe kjo u bë e ditur përmes disa fotografive të cilat po qarkullojnë në rrjetet sociale.

Atdheu shihet në anije teksa është i shoqëruar edhe nga dy vajza të veshura në bikini.

Ndryshe, ai vazhdon të komentohet për jetën e tij private ku së fundi u tha se ai dhe Sara i kanë dhënë fund lidhjes së tyre menjëherë pas një jave.

Ende nuk dihet saktësisht marrëdhënia e tyre.