Aurela Hoxha rritë temperaturat me fotot e fundit

Ajo është prezantuese, modele, aktore dhe ish-Miss Albania dhe duke mos harruar që ta cekim se Aurela Hoxha është njëra ndër femrat më seksi shqiptare.

Ajo njihet për fizikun e saj tejet seksi dhe joshës, e me postimin e fundit ajo i bindë të gjithë se këto nuk janë vetëm fjalë sa për tu thënë, shkruan Reporteri.net

Ish-bukuroshja më e bukur shqiptare (Miss Albania) së fundi ka postuar një foto në rrjetin e saj në instagram ku shihet e veshur me një minifund dhe bluzë ngjyrë të kuqe derisa ishte duke dashur që ta kafshojë një luleshtrydhe, gjest ky që ka “përvëluar” ndjekësit e saj.

Kujtojmë që ajo së fundi ka lansuar linjën e veshjeve të brendshme dhe bikineve./Reporteri.net/