Ava Max shtrohet në spital

Dita e sotme nuk duket të ketë qenë ndër më të mirat për këngëtaren me origjinë shqiptare, e cila jeton në Amerikë, Ava Max.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku ka treguar se ndodhet në spital për shkak të një helmimi nga ushqimi. Në fotot e publikuar prej saj e shohim të shtrirë teksa po merr serum.

Ajo është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare,e cila po korr mjaft sukses me dy këngët e publikuara “Sweet but Psycho” dhe “So I am”. Pritet që Ava të publikoi së shpejti albumin e saj të parë më këngë.