Avokatja shqiptare ndryshon pamjen në mënyrë drastike, ka diqka për të thënë

Avokatja shqiptare, Redona Koci, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.


Ajo shumë herë poston fotografi nga më të ndryshmet, teksa provokon ndjekësit e saj.

Së fundi, u publikua një fotografi ku shihet se ajo ka shtuar peshë dhe dallimi i saj me dhe pa fotoshop vërhet dukshëm.

Si pasojë e këtij imazhi që po bën bujë në medie, e pa të drejtë edhe avokatja të reagoj kështu duke u shprehur se njerëzit nuk duhet paragjykuar.