Azet assesi të pajtohet me vdekjen e menaxherit të tij, gjesti i tij prekë zemrat

Sefa Kaya vdiq të shtunën në Kosovë.


Menaxheri i këngëtarit kosovar, Azet, ka ndërruar jetë të shtunën pasi është vetëaksidentuar në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së.

Vdekja e tij ka prekur shumë njerëz por më së shumti familjarët dhe vetë Azetin.

Ai e ka kujtuar nëpërmjet një fotografie të cilën e ka publikuar në Instastory dhe pranë saj i ka shkruar edhe disa fjalë.

“Do të mbetesh gjithmonë në zemrat tona. Sefa Mbret Kaya”, ka shkruar Azet pranë postimit të fotografisë.