Babai i Ritës feston ditëlindjen, Vera i bën një urim shumë të veçantë

Babi i Rita Orës, Besnik Sahatçiu sot feston ditëlindjen.


Me rastin e ditëlindjes ka qenë gruaja e tij, Vera Ora, pa postuar një foto tejet të bukur në llogarinë e saj në Instagram për ta uruar burrin e saj për ditëlindjen.

“Urime ditëlindja. Ti je shumë i dashur për zemrën time, e vlerësoj vendosmërinë dhe përpjekjet tuaja për ta mbajtur familjen të fortë dhe të bashkuar. Love you zemrush”, ka shkruar ndër të tjera Vera bashkangjitur me një fotografi ku shihen të dy së bashku.

Ndryshe, të shumta ishin reagimet pozitive që pranoi pranë postimit nga ndjekësit dhe miqtë dhe familjarët e saj.