Bashkë me pushime, vajza që u fotografua me Beartin flet për lidhjen e tyre

Ditën e djeshme kudo në media u tha se Bearti ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Tea.


Shkak u bë një video e publikuar nga vetë ish-konkurrenti i Përputhen, ku shfaqej me pushime pranë një vajze bukuroshe që quhej Juliana.

Mirëpo, kjo nuk është e vërtetë dhe vajza në fjalë është vetëm një mikeshë e Beartit.

Ajo ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale duke sqaruar gjithçka.

“Thjesht një shpjegim i vogël për një lajm që po bëhet viral: Unë i trajtoj miqtë e mi njësoj pa pasur rëndësi se nga vijnë, sa të famshëm janë apo nëse i lejoj që të më bëjnë tag në storyt e tyre. Unë nuk jam në një lidhje me Beart Rexhepin, ai është një shok i imi dhe unë do të postoj me shumë nder foto me të dashurin tim, sapo ta kem një të tillë. Gëzuar”, ka shkruar Juliana.