Bashkëshortja e Lorik Canës sjell në jetë fëmijën e dytë, ja si e pagëzuan

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, është bërë baba për herë të dytë.


Ai dhe bashkëshortja Monika janë bërë prindër për herë të dytë, pasi kjo e fundit ka sjell në jetë një vajzë. Dyshja kanë vendosur ta quajnë të voglën me emrin Enkelejda.Mësohet se edhe vajza e vogël edhe Monika gëzojnë shëndet të plotë.