Bashkëshortja e Lumit B shfaqet në bikini

Miranda ka treguar linjat trupore.


Bashkëshortja e reperit të njohur kosovar Lumit B ka postuar një foto atraktive në profilin e saj instagram.

Blogerja kosovare merr vëmendje me çdo postim në rrjetet sociale, ku pëlqehet e komentohet shumë nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MirandaBee (@mirandasmb)

Së fundmi, ajo ka pozar në bikini duke marrë vëmendje me pasuritë e perfeksionuara trupore në bikini.

Rikujtojmë, se para pak ditësh qarkulloi në media lajmi se ajo është në pritje të ëmbël, ani pse në foton e postuar ajo e dëshmoi të kundërtën.

Përndryshe ajo dhe Lumi janë prindër të një djali të quajtur Blini.