Bebe Rexha: Ja cila këngëtare e njohur më ndihmoi ta kaloj depresionin

Bebe Rexha pa dyshim është ndër këngëtaret më të talentuara dhe më të suksesshmet në botë.


Por, si çdo këngëtare e famshme edhe Bebe Rexha është kritikuar. Shumë njerëz e kishin kritikuar atë për peshën që e ka.

Këngëtarja shqiptare në një intervistë e ka pranuar që kishte rënë në depresion nga këto komente.

Por ishte, këngëtarja me famë botërore, Katy Perry që e kishte motivuar Bebe Rexhen.

Në një intervistë në emisionin “Lorraine”, Rexha ka treguar që Perry i ka thënë që të mos lexonte komentet negative.

“Unë ishtë në udhëtim me Katy Perryn dhe ajo më tha që të mos lexoj komentet negative.”, u shprehë këngëtarja.