Bledi Mane i habit të gjithë, bën dedikimin e veçantë për moderatoren

Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, ka postuar një foto së fundmi me moderatoren shumë të dashur për publikun, Bora Zemani.

Krahas fotos Mane ka dhe një dedikim për moderatoren bukuroshe duke shkruar: Borën e duam në çdo stinë.

Kujtojmë që Bora Zemani u bë pjesë indirekt e BBV1 për shkak të lidhjes së dashurisë që kishte me Donald Veshajn, me të cilin vijon të jetë e lidhur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)