Blero i pranishëm në stadiumin “Fadil Vokrri” për t’i përkrahur djelmoshat e Kosovës

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Sapanjës, duel ky në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës 2022.


Ani pse numri është i kufizuar i tifozëve, i pranishëm aty sonte do jetë edhe Blero, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Këngëtari këto momente ndodhet tanimë në stadiumin “Fadil Vokrri” për të mbështetur nga afër djelmoshat e Kosovës.

Ndërsa janë bërë të ditura edhe formacionet e të dy ekipeve.

Formacioni i Kosovës:

Formacioni i Spanjës: