Blerona mes lotësh rrëfesh se si u bë femra joshëse që është sot

Blerona flet rreth humbjes në peshë Moderatorja e njohur e RTV21, Blerona Zeqiri, ka folur sot për herë të parë lidhur me ndërhyrjen kirurgjike që ka bërë për humbjen në peshë.


“Një prej pyetjeve më të shpeshta që kam pas për këto pesë muaj dhe jo veç prej miqve të afërt, por edhe prej njerëzve të cilët më ndjekin në rrjetet sociale edhe njerëzit që më kanë takuar në rrugë ju ka interesuar jashtëzakonisht shumë ndryshimi im”, ka thënë Blerona e cila ka arritur që t’i heq 23 kilogramë.

E për të ju dhënë përgjigje lidhur me këtë ndryshim, Blerona të ftuar në emisionin “1 Kafe prej shpisë”, e kishte Kirurgun e Përgjithshëm në Poliklinikën ‘Doctors Hospital’, Dr.Sotiri Gavril i cili ka kryer ndërhyrjen tek moderatorja. Dr.Sotiri Gavrili ka dhënë informacione lidhur me mbipeshën dhe shërimin prej saj.

1 Kafe prej shpise

1 Kafe prej shpise

Publiée par RTV21 Showbiz sur Dimanche 27 octobre 2019