Bleta mbledh nektar në trupin e Morenës

Morena Taraku nuk po di të ndalet me postimet provokuese në rrjete sociale.


Tashmë jemi mësuar ta shohim, se ajo shumicën e kohës ndodhet në Dubai e nga atje nuk mungojnë as postimet e shumta, shumica prej tyre mjaft provokuese.

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova njihet për jetën luksoze që bën dhe nuk heziton aspak ta rekalmojë atë para ndjekësve dhe fasnave të saj.

Së fundi ajo arriti të tërheqë vëmendje me një postim interesant në Instastory, ku shihet gjysma e trupit të saj me bikini dhe një bletë (emoji) kinse duke mbledhur nektar në trupin e saj.