“Çbanja” në super formë, tregon linjat trupore

Aktorja shqiptare Arjola Demiri e cila njihet për rolin e saj si “Çbanja” që përfaqësonte një vajzë burrërore tropojane në serialin “O sa mirë”, në jetën reale është një femër mjaft atraktive dhe me plot stil.


Këtë ajo e dëshmon vazhdimisht nëpër rrjetet sociale ku shfaqet për publikun dhe fansat e shumtë që e ndjekin atë.

Së fundmi ajo është paraqitur mjaft atraktive me veshje plot stil, duke theksuar linjat trupore, shkruan indeksonline.

Kujtojmë se ajo është tanimë një nënë ‘single’ pasi u nda nga burri, për çka ka qenë vazhdimisht në fokus të mediave rozë.