Dafina Zeqiri befason me stilin e ri

Këngëtarja e njohur dhe shumë e talentuar, Dafina Zeqiri njihet jo vetëm për zërin e jashtëzakonshëm, por edhe për stilin unik që ka.


Dafina kujdeset që gjithmonë të vijë unike dhe më ndryshe se të gjithë me paraqitjet e saj”.

E kështu na ka befasuar edhe së fundi, ku përmes një fotografie të postuar në rrjete sociale ka reklamuar edhe modelin e ri të flokëve.

Me këtë stil nuk e kemi parë ndonjëherë, por Dafinës i ka hije gjithcka që bën, apo jo?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZE🕯 (@dafina.zeqiri)

Kujtojmë se këngëtarja së fundi ka sjellë për fansat e saj këngën “Duro”, e cila u prit shumë mirë nga publiku, sidomos mesazhi i saj motivues që përcjellë.

Gjithashtu ajo është duke shijuar edhe lidhjen e saj me të dashurin Genc Halimin, të cilët shumë shpesh publikojnë edhe fotografi të përbashkëta.