Dani i pavendosur, paradite i këndon rakisë, pasdite publikon ilahi

Ramadan Krasniqi- Dani dje ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor, vetëm një ditë pasi ai publikoi bashkëpunimin tjetër me Luana Vjollcën.


Kënga mbanë titullin “Aromë” dhe i kushtohet muajit të shenjtë Ramazanit që ka nisur sot, shkruan Reporteri.net

Këngëtari këtë këngë e sjellë në bashkëpunim me katër këngëtarë të tjerë, Granitin, Shefqetin, Gazmirin dhe Gencin.

Kujtojmë që para dy dite, Dani publikoi bashkëpunimin e tij me këngëtaren superseksi nga Shqipëria, Luana Vjollca.

Dy këngë krejtësisht të kundërta në përmbajtje, përderisa njëra i dedikohet rakisë, kënga tjetër si për ironi, i dedikohet fesë. E duhet cekur që feja islame e ndalon rreptësisht përdorimin e alkoolit./Reporteri.net/