Dani ia ktheu këngën Irkenc Hykës, zbulohet arsyeja

Ramadan Krasniqi, apo i njohur si për publikun si Dani, ka njoftuar se ka dy projekte të reja, i cili është duke punuar në to.


Njërën prej këtyre këngëve ia ka realizuar kantautori Irkenc Hyka, por që ia ka kthyer sepse nuk është ndarë i kënaqur me të, shkruan Reporteri.net

Ai tha se pret që Irkenci t’ia realizojë një tjetër këngë sepse beson që ai mund të bëjë më shumë.

“E kam incizuar këngën edhe e kam përfundu krejt, po kur e mora dhe e dëgjova nuk më pëlqeu, nuk iu pëlqeu as djemve e as shokëve, asnjërit nuk na ka pëlqeu” ka thënë Dani.

Kujtojmë që kënga më e re e Danit do të publikohet të shtunën./Reporteri.net/