Del kënga e Bebe Rexhës me The Chainsmokers

Bebe Rexha dhe Chainsmokers janë bërë bashkë për të sjellë këngën ‘Call you mine’.


Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka bashkuar forcat me grupin e famshëm amerikan për të sjell këngën e saj më të re.

Kënga ka titullin ‘Call you mine’ dhe është një këngë ritmike por që e shfaqë për mrekulli zërin e Bebes.

Po këtë ditë, edhe shqiptarja tjetër, Rita Ora ka publikuar kënëng ‘Ritual’, poashtu në bashkëpunim me artistë shumë të famshëm botëror.