Demi ngacmon imagjinatën e ndjekësve me veshjen e ngushtë

Modelja ka vazhduar provokimet në rrjete sociale.


Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë, shkruan lajmi.net..

Modelja njihet për format trupore perfekte duke joshur fansat e saj me postimet e shpeshta provokuese që bën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi me fotot në rrobat e ngjitura pas trupit.