Demi Rose e bën nxehtë me imazhin në rroba-banje

Modelja Demi Rose ka vazhduar provokimet në rrjete sociale.


Ajo cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë.

Modelja njihet për format trupore fantastike duke joshur fansat e saj me postimet provokuese që bën.

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)