Demi Rose plason videon ku duket e parezistueshme

Demi Rose nuk ka munguar as sot në rrjetet sociale.


Derisa dukshëm po shijon si mos më mirë rrezet e diellit, ajo ka bërë një paraqitje seksi për fansat e saj në rrjetet sociale.

Rose edhe njëherë ka treguar se asetet e saj janë në super formë, dhe të gjithë mund t’i lakmojnë.

 

View this post on Instagram

 

Love my new hair by @inanchlondon @hsnuzun ?

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on