Deputetja e VV-së, Adelina Grainca, i jep fund beqarisë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adelina Grainca i ka dhënë sot fund beqarisë.


Deputetja e VV-së është martuar me Erblin Maliqin, shkruan Reporteri.net.

Reklamë

Në rrjete sociale kanë qarkulluar fotografi dhe video nga dasma e çiftit.