Donaldi takon Borën natën vonë, parkon ‘Benz-in’ poshtë ballkonit të moderatores

pas ndarjes nga Trixa dhe këngës së tij dedikuar Borës, të gjithë janë kureshtarë të jenë në dijeni nëse Donald Veshaj dhe moderatorja kanë harruar të kaluarën dhe janë kthyer bashkë. Ndonëse ende nuk i kemi parë publikisht të takohen dhe të sqarohen, burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Donaldi dhe Bora janë takuar. Mësohet … Vazhdoni me leximin e Donaldi takon Borën natën vonë, parkon ‘Benz-in’ poshtë ballkonit të moderatores