Drake lindi një fëmijë me pornostare

2018 ishte një vit mjaft delikat për Drake, pasi një nga rivalët e tij reperi Pusha T, e akuzoi se po fshihte një fëmijë nga sytë e publikut.

Kjo akuzë doli se ishte e vërtetë dhe partnerja, e cila mbante fëmijën e tij ishte Sophie Brussaux, një ish aktore e filmave për të rritur, për të cilën Drake thoshte se e kishte takuar vetëm dy herë.

Ditën e djeshme ai ka mbajtur një koncert në arenën ‘AccorHotels’ në Paris dhe ajo çfarë i ka habitur të gjithë ka qenë se në të ka qenë prezente edhe Sophie.

Ajo publikoi disa video në ‘Instagram’, ku shfaqej duke e mbështetur Drake në prapaskenë. Mesa duket dyshja ruan një marrëdhënie të mirë edhe pas ndarjes.